Zapraszamy na szkolenie 19.11.2016

09-09-2016
Szkolenie z immunodiagnostyki nietolerancji pokarmowej odbędzie się 19 listopada 2016 r. w Krakowie. Zapraszamy Lekarzy, Dietetyków i Specjalistów Żywienia.

Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych

Na szkolenie zapraszają Państwa generalny dystrybutor, firma Cambridge-Diagnostics oraz regionalny dystrybutor testów Food Detective, firma 4Active.

FoodDetective zestaw

Termin: 19 listopada 2016 r.
Miejsce: Kraków, Hotel Kazimierz II, ul. Starowiślna 60
Cena: 280 zł brutto

Prosimy przesyłać zgłoszenia do 10 listopada 2016 r.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie z teoretyczną wiedzą na temat alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdobycie praktycznej umiejętności oznaczania immunoglobulin klasy G (IgG) w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu pierwszego na świecie, nielaboratoryjnego testu Food Detective.

Tematyka szkolenia

Tematyka teoretycznej części szkolenia obejmuje m.in. najnowszą wiedzą z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w przebiegu wybranych chorób przewlekłych oraz podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu układu immunologicznego. W części praktycznej zostaną omówione znane metody diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, jak również zastosowanie metody ELISA w makroskopowych badaniach w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu mikropłytkowych testów. W celu zdobycia praktycznych umiejętności uczestnicy szkolenia będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić test Food Detective i zaprojektować własny, indywidualny profil żywieniowy.

Dla kogo?

Szkolenie kierowane jest do specjalistów: dietetyków, konsultantów i lekarzy zainteresowanych wpływem diety na stan zdrowia oraz chcących stosować w swojej praktyce nowoczesne narzędzia diagnostyczne w zakresie przeciwciał IgG. Certyfikat Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.szkolenia.4active.eu

Formularz zgłoszenia

Proszę wypełnić do 10 listopada 2016 r.Informacje prawne | Copyright © 2018 by 4Active | Created by InterMake.pl