Szkolenie I stopnia

02-06-2016
Zapraszamy na szkolenie I stopnia z immunodiagnostyki nadwrażliwości pokarmowej do Krakowa - 18.06.2016 r.

Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych

 

Na szkolenie zapraszają Państwa generalny dystrybutor, firma Cambridge-Diagnostics oraz regionalny dystrybutor testów Food Detective, firma 4Active.

 

Szkolenie dla Specjalistów z tematyki podstaw nietolerancji pokarmowej. Podczas szkolenia każdy z uczestników może wykonać test Food Detective.

 

Termin

Kra 18 czerwca 2016 (sobota)

Miejsce

Kraków, ul. Pomorska 10/9

Cena

280 zł brutto

 

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest zapoznanie z teoretyczną wiedzą na temat alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdobycie praktycznej umiejętności oznaczania immunoglobulin klasy G (IgG) w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu pierwszego na świecie, nielaboratoryjnego testu Food Detective.

Tematyka szkolenia

Tematyka teoretycznej części szkolenia obejmuje m.in. najnowszą wiedzą z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w przebiegu wybranych chorób przewlekłych oraz podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu układu immunologicznego. W części praktycznej zostaną omówione znane metody diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, jak również zastosowanie metody ELISA w makroskopowych badaniach w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu mikropłytkowych testów. W celu zdobycia praktycznych umiejętności uczestnicy szkolenia będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić test Food Detective i zaprojektować własny, indywidualny profil żywieniowy.

Dla kogo

Szkolenie kierowane jest do specjalistów: dietetyków, konsultantów i lekarzy zainteresowanych wpływem diety na stan zdrowia oraz chcących stosować w swojej praktyce nowoczesne narzędzia diagnostyczne w zakresie przeciwciał IgG.

Certyfikat

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia


Więcej informacji oraz zapisy na stronie  www.szkolenia.4active.eu
Informacje prawne | Copyright © 2018 by 4Active | Created by InterMake.pl